NANCY KOLTUK ZARİF VE ŞIK TASARIMIYLA GÖZ DOLDURUYOR

15 Mayıs 2019

Tepe Home, evlere doğallığı taşırken zamansız tasarımlarıyla da mekanların şıklığına şıklık katıyor. Doğanın en sıcak tonlarındaki Nancy Koltuk, organik kıvrımlarıyla öne çıkıyor. Nancy Koltuk’un salonlara getirdiği zarafeti doğal yapısıyla Riano Orta Sehpa tamamlıyor.

Tepe Home’un doğadan ilham alınarak tasarlanan ürünleri evlere bambaşka bir hava katıyor. Bunun en güzel örneklerinden biri olan Nancy Koltuk, toprağın en sıcak tonlarını evinize taşıyor. Salonlara modern country havasını getiren Nancy Koltuk’un kollarındaki organik kıvrımlarla etkileyici dizaynı ön plana çıkıyor. Zarif tasarımıyla yumuşak ve elegant mekanlar için vazgeçilmez bir keyif sunan Nancy Koltuk, bu sıcak atmosferi tamamlayan kırlentlerle salonunuzun havasını değiştiriyor. Kabara detaylarıyla stil kazanırken özgün formuyla konforu vurguluyor.

Nancy Koltuk ile adeta bir uyum içinde olan Riano Orta Sehpa ise bronz rengi ve dijital mermer baskılı camı ve ceviz kaplamasıyla yine doğadan bir kesit sunuyor. Zevkli tasarımıyla salonların şıklığına şıklık katan Riano Orta Sehpa, iç içe geçen zigon yapısıyla fonksiyonel kullanım imkanı da sağlıyor.

Hayal edilen tüm yaşam alanlarını gerçeğe dönüştüren Tepe Home, yarattığı mekânlarla, hayattaki mutlu anların sayısını çoğaltıyor. Tepe

Home’un zengin ürün seçenekleri, mağazaları ve www.tepehome.com.tr’ adresinden satın alınabiliyor.