Bilkent Holding Faaliyet Alanları

Kurumsal Hizmet Şirketleri

Müşteri memnuniyeti ilkesi ile ihtiyaçlara yönelik çözümler üreterek yenilikçi markalar yaratmayı hedefliyoruz.

 • Tepe Servis

  Yurt çapında kurumsal müşterilerinin “Entegre Tesis Yönetimi” çatısı altındaki tüm hizmet ihtiyaçlarına çözüm üreten %100 Türk sermayeli tek yönetim şirketi konumunda olan Tepe Servis, Kurumsal Temizlik başta olmak üzere, Tesis / Plaza / Site / AVM Yönetimi ve İşletmesi, Teknik Bakım ve Onarım Hizmetleri, Banka Şube Temizliği / Off-site ATM Temizlik Hizmetleri, Dış Cephe ve İnşaat Temizliği, PPP Şehir Hastaneleri Medikal Olmayan Genel Destek Hizmetleri (P2) ile Bina Destek Hizmetleri (P1) ve Çağrı Merkezi çalışmalarını güçlü kadrosu ile tek adresten sağlayabilmektedir.

  www.tepeservis.com.tr
 • Tepe Savunma ve Güvenlik

  Tepe Savunma ve Güvenlik sektörünün her alanında; özel güvenlik, liman ve gemilere yönelik RSO ve danışmanlık hizmeti ile özel güvenlik eğitimi konularında faaliyet göstermektedir. Özellikle insanların toplu biçimde yaşadığı siteler ile özel konutların güvenliğinin sağlanması konusunda güvenlik sektöründe en çok tercih edilen şirketlerden biri olan Tepe Savunma ve Güvenlik, güvenli yaşam alanlarının devamlılığını sağlamak için denetim ve gözetimlerle olası tehditlere karşı her an tetikte kalmakta, eğitimli ve tecrübeli güvenlik kadrolarıyla huzurlu ortamlar yaratmaktadır.

  www.tepesavunma.com.tr
 • BCC Catering

  1993 yılında Bilkent Üniversitesi’nin yiyecek ve içecek ihtiyacını karşılamak amacıyla kurulan BCC Catering, bugün ülkemizde toplu yemek sektöründe faaliyet gösteren öncü kurumsal firmalar arasında yer almaktadır. BCC Catering, toplu yemek sektöründe üretim, dağıtım ve servis hizmeti sunarak gerçekleştirdiği kaliteli ve dinamik hizmetlerle müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutarak tercih edilen firma olmayı temel vizyonu olarak benimsemiştir.

  www.bcccatering.com.tr
 • Tepe İş Sağlığı ve Güvenliği

  Tepe İş Sağlığı ve Güvenliği, yetişmiş insan gücü ve profesyonel yönetim anlayışı ile iş dünyasının her alanında fayda sağlayacak programlar geliştirmek, uygulamak, sürekli iyileştirmek ve değer katmak üzere yola çıkmıştır. Tepe İSG tüm faaliyetlerini, kendi alanlarında uzman ve saha deneyimlerine sahip A, B ve C Sertifikalı İSG uzmanları, iş yeri hekimleri ve Sağlık Memurlarından oluşan kadrosu ile sürdürmektedir.

  www.tepeisg.com.tr
 • Tepe Servis Card

  Şirketlerin kurumsal kimliklerini destekleyecek şekilde yemek kartına sahip olmalarını sağlayan Tepe Servis Card, Türkiye genelindeki ortak pos cihazı anlaşması ile 37.000 cafe ve restaurantta kullanım alanı bulmuştur. Tepe Servis Card, şirket çalışanlarına ilgili aydan kalan bakiyelerini bir sonraki aya ve yıla kesintisiz devretme imkanı sağlamaktadır.

  www.tepeserviskart.com.tr
 • Adonis

  2010 yılında kurulan ve %100 mili sermayeli Adonis, teknolojik yeniliklere duyarlı, müşteri odaklı, kaynaklarını koruyan ve geliştiren, şeffaf yönetim anlayışı, dinamik ve yetkin kadrosunun özverili çalışmaları ile sahip olduğu kalite yönetim sistemini sürekli iyileştirerek ulusal ve uluslararası platformda Ev Dışı Tüketim Ürünleri sektörünün başrol oyuncularından biri haline gelmiştir.

  www.adonis.com.tr