Bilkent Holding Faaliyet Alanları

İştirakler

Alanında uzman paydaşlarımızın deneyimleriyle büyümeye devam ediyoruz.

 • İDO İstanbul Deniz Otobüsleri

  Geniş filosu, yüksek araç ve yolcu taşıma kapasitesiyle dünyanın en büyük denizyolu taşımacılık şirketlerinden biri olan İDO, hizmet verdiği tüm hatlarda ekonomi, konfor, hız ve seyahat güvenliğini misyon edinmiştir.

  www.ido.com.tr
 • TAV Havalimanları Holding

  TAV Havalimanları, sahip olduğu yüksek nitelikli insan kaynağı ve ileri teknolojiyle hem havalimanı yapım projelerinde, hem de havalimanı işletmeciliği gibi yepyeni bir alanda küresel bir marka olarak yerini almıştır.

  www.tavhavalimanlari.com.tr
 • TAV Yatırım Holding

  Ana faaliyet konusu inşaat, havacılık ve otopark işletmeciliği olan TAV Yatırım Holding, bünyesinde yer alan şirketlerle Türkiye'de ve yurt dışında birçok inşaat ve yap-işlet-devret projeleri için ihalelerden başarılı sonuçlar almış, müşteri memnuniyeti odaklı, ekonomik ve güvenli otoparklar işletmiş, hızla büyüyen genel havacılık sektöründe en yüksek kaliteli uçuş hizmetini en hızlı biçimde müşterilerine sunmayı ilke edinmiştir.

  www.tavyatirimholding.com
 • Travelex Turkey

  Travelex Turkey, 31 farklı ülkede faaliyetleri bulunan dünyanın lider perakende döviz bürosu işletmecisi olan Travelex Grubu’nun Türkiye operasyonunu yürütmektedir. İstanbul Atatürk, Ankara Esenboğa, İzmir Adnan Menderes ve Alanya Gazipaşa Havalimanlarında toplam 16 şubesi bulunan Travelex Türkiye, alanında lider konumdadır.

  www.travelex.com.tr