Bilkent Holding Faaliyet Alanları

Bireysel Hizmet Şirketleri

Alanında uzman kadroları ile keyifli ve güvenli ortamlar yaratıyoruz.

 • Sports International

  Spor ve sağlıklı yaşam konularında yeniliklerin ve kalitenin tek sembolü olan Sports International, teknolojinin gerektirdiği alt yapısı, kaliteli, güler yüzlü ve konusunda uzman kadrosu eşliğinde keyif ve güvenle üyelerine hizmet vermektedir. Sports International, kurumsal olarak fitness ve spor merkezleri işletmeciliğini Türkiye'ye getiren kuruluş olup yenilenen dekorasyonu, teknik ekipmanları, sürekli gelişen hizmet kalitesi ve dev kadrosu ile bugüne kadar 200.000’in üzerinde spor severe hizmet vermiştir.

  www.sportsinternational.com.tr
 • Bilsigorta

  Profesyonel anlayışla sigorta ihtiyaçlarının çözümüne yönelik başarılı çalışmalarda bulunan Bil Sigorta, müşteri odaklı hareket edebilme kabiliyetinin yanı sıra rekabet koşulları ve rekabeti etkileyen unsurları iyi bilen ve analiz edebilen, bu unsurları maliyet avantajları ile müşteri lehine kullanabilen, kişisel ve kurumsal bağlara önem veren yapısı ile ön plana çıkmaktadır. Bununla birlikte, belirli bir sektörde ve belirli bir ürün üzerinde değil çok geniş bir yelpazede faaliyet alanına hitap edebilen, risk değerlemesi, finansal değerleme, hasar, bilgi ve kontrol yönetimi ile sunulan çözümler de Bil Sigorta’ya rakipleri karşısında rekabet üstünlüğü sağlamaktadır.

  www.bilsigorta.com.tr
 • Bilkent Otel

  1990 yılından bu yana kesintisiz değişim ve atılım ilkesiyle 5 yıldızlı bir otelin gerektirdiği donanımla hizmet vermekte olan Bilkent Otel ve Konferans Merkezi, 1997 Eylül ayında açmış olduğu 1000 kişilik Sakarya Balo Salonu ile bir otelin konferans merkezi olarak da hizmet verebileceğini göstererek başkente yeni bir otelcilik anlayışı getirmiştir.

  www.bilkentotel.com.tr