Bilkent CYBERPARK Girişimciler ile Yatırımcıların buluştuğu Tech Ankara Proje Pazarı’na Katıldı!

11 Ekim 2022

Bilkent CYBERPARK, ülkemize değer sağlayacak projelerin yatırımcılarla buluştuğu Tech Ankara Proje Pazarı’na katılım gösterdi. 26 Eylül 2022 Pazartesi günü ATO Congresium'da gerçekleşen etkinlikte, Bilkent CYBERPARK standına gelen girişimci adaylarına, paydaşlara ve firmalara; programlar ve sunulan hizmetler hakkında bilgi paylaşımında bulunuldu.

 

Türkiye’nin yüksek teknolojili alanlardaki yenilikçi fikirlerinin buluştuğu Tech Ankara Proje Pazarı etkinliğinde, Ankara Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Sn. Cahit Çelik, Ankara Valisi ve Ankara Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Vasip Şahin, T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sn. Mustafa Varank konuşmalarını gerçekleştirdi. Fuar alanı açılışıyla birlikte, stant ziyaretleri gerçekleştirildikten sonra TechAnkara10 Girişimci Sunumları gerçekleştirildi. Tüm gün süren etkinlik boyunca; Etkin Girişimci ve Ankara Ekosistemi, Sürdürülebilirlik, İklim Krizi ve Etki Yatırımı, Yatırım Turu Deneyimi Olan Girişimcilerin Deneyimleri, Derin Teknoloji Girişimcilerinde Ticarileşme ve Büyüme isimli panelleri dinleme fırsatı elde edilmiştir.

 

Bilkent CYBERPARK’ın jürisi arasında yer aldığı ödül töreninde Bilkent CYBERPARK Genel Müdürü Sn. Faruk İnaltekin, Tech Ankara Proje Pazarı'nda dereceye giren firmalardan Plankton Deniz Teknolojileri' ne ofis ödülünü takdim etti.