YENİ YILIN GÖZ ALICI IŞILTISI...

04 Aralık 2018

Tepe Home, Yılbaşı Aksesuarları ve yepyeni Hediyelik Konseptlerle 2017’de alışveriş severleri büyülüyor.

Tepe Home, her yıl olduğu gibi yeni yılın göz alıcı ışıltısını evlerinize taşımanız için yeni yıl temalı aksesuarlar ve hediyelik konseptlerinden oluşan yeni ürün koleksiyonunu dekorasyon severlerle buluşturdu.

 

Türkiye’de yeni yıl alışverişi deyince akla gelen lider markalardan Tepe Home; geniş ürün yelpazesi, farklı fiyat seçenekleri ve ödeme kolaylıkları ile her zevke hitap eden ışıltılı ve renkli ürünlerden oluşan göz alıcı bir koleksiyonun sezon lansmanını yaptı.

 

Her yıl birbirinden farklı “yeni yıl” temaları ile koleksiyon açan Tepe Home; 2017 Yeni Yıl lansmanında kırmızı ve yeşilin hakim olduğu geleneksel yılbaşı ürünlerin yanı sıra, beyaz ve gri tonlarının hakim olduğu yepyeni modern konseptin ışıltısını ve yılbaşı ruhunu evlere getiriyor. Bunun yanı sıra hem yeni yıl dekorasyonu için göz tamamlayıcı objeler, hem de sevdiklerini mutlu etmek adına özellikli hediye arayışında olanlar için göz kamaştırıcı aksesuarlar Tepehome raflarında yerini almış durumda. Tamamlayıcı dekorda ve hediyelik eşyada; gold, rose ve gümüşi detayların muhteşem ışıltısı ve uyumu ile tasarlanmış yepyeni, birbirinden ihtişamlı ürünler ve eğlenceli figürlü aksesuarlar ile bu yıl dolu dolu bir yılbaşı sizleri bekliyor.

 

Çeşit çeşit yılbaşı ağaçları, süsleri, şık dekoratif hediyelik eşyalar, hem ahşap hem de ışıltıdan vazgeçemeyenler için Tepe Home’un ahşap renkli aksesuarları ile farklı konseptlerde bir çok hediyelikler bu yıl da hem evinizi hem de sevdiklerinizi mutlu edecek.

 

İster tüm Tepe Home mağazalarından isterseniz www.tepehome.com.tr online satış sitesinden siz de kendi tarzınızı yansıtan yılbaşı konseptini evinize taşıyabilir, dünya trendleri ile aynı konseptteki ürünlerle yeni yılı sevdiklerinizle en ışıltılı şekilde karşılayabilirsiniz.