TEPE SERVİS'TEN İSTİHDAM ATAĞI

17 Aralık 2018

İşkur Ankara İl Müdürlüğü, Ankara Ticaret Odası ve Tepe Servis ve Yönetim A.Ş. arasında imzalanan MESLEKİ EĞİTİM KURSLARI TİP İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ ile şehir hastanelerine kalifiye çalışanlar kazandırılacak.

Kurumsal temizlik ve site/tesis yönetimi şirketi Tepe Servis ve Yönetim, İşkur Ankara İl Müdürlüğü ve Ankara Ticaret Odası ile MEGİB Projesi çerçevesinde işbirliği başlatarak şehir hastanelerine yönelik yeni istihdamlar yaratılmasına destek oluyor.

Ankara Ticaret Odası’nda düzenlenen imza töreni ile Tepe Servis ve Yönetim, şehir hastanelerinde sunulan hizmetler arasında yer alan hasta yönlendirme, taşıma, refakat, resepsiyon ve oda destek hizmetleri konusunda 1000 kişinin eğitileceği kursların açılmasına destek veriyor.

Mersin, Isparta ve Yozgat’ta yaklaşık 3 bin kişiyle PPP Şehir Hastaneleri Medikal Olmayan Genel Destek Hizmetleri (P2) ile Bina Destek Hizmetleri (P1) sunan Tepe Servis ve Yönetim, ülke genelindeki şehir hastaneleri projelerine kalifiye personel kazandırmayı hedefliyor.

Tepe Servis ve Yönetim Genel Müdürü Canan Çakmakcı, şehir hastaneleri destek hizmetlerinde lider şirket olmanın kendilerine belirli bir sorumluluk yüklediğine dikkat çekerek, İŞKUR ile birlikte güzel bir projeye imza atmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade etti.

Yakın bir tarihte 3 bin 731 yataklı dev Ankara Bilkent Şehir Hastanesi’ne de hizmet vermeye başlayacaklarını belirten Çakmakcı, “açılacak kurlarla hizmetlerimizin kalitesini artıracak çalışmalar içerisindeyiz, aynı zamanda alanında kalifiye gençlerin yetiştirilmesine de katkı sağlıyor olmaktan dolayı memnunuz” diye konuştu.