TEPE SAVUNMA VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ, TÜRKİYE'NİN LİDER ÖZEL GÜVENLİK KURUMLARI ARASINDA İLK SIRALARDA 25.YILINI KUTLUYOR...

04 Aralık 2018

TEPE SAVUNMA VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ, TÜRKİYENİN LİDER ÖZEL GÜVENLİK KURUMLARI ARASINDA İLK SIRALARDA 25.YILINI KUTLUYOR...

Ülkemizde bin beş yüz civarında firmanın faaliyet gösterdiği ve yaklaşık 12 milyar TL’yi bulan  Özel Güvenlik sektörü pazarında, 500 milyon TL dolayında ciro, 12 bini aşkın özel güvenlik çalışanı sayısı ve hizmet sunduğu 400’ e yakın kurumsal şirket ile Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri ilk sıralarda yer almaktadır.

Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri Genel Müdürü Bora Doğualp, düzenlenen basın toplantısında 25. kuruluş yılına girecek olan Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri’nin, “Güven, Saygı ve Uzmanlık” prensiplerine dayalı çalışma yaklaşımları ile, müşterilerine  her zamankinden daha yakın olmak hedefinde olduklarını ve Özel Güvenlik sektörü pazarında, 500 milyon TL civarında ciro ve 12 bine yakın çalışanı ile sektörün lider kurumları arasında yer aldıklarını ifade etti.

            Ülke coğrafyasında 56 AVM, 541 muhtelif sanayi tesisi, 21 deniz limanı, 72 otel, 50 adet konut ve yaşam alanı ana hizmet alanları olmak üzere, pek çok alanda hizmet verdiklerini ifade eden Bora Doğualp,  Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri’nin, hizmet verdiği kurumlarla, kendi çalışanları arasında, çalışanlarıyla şirket arasında, marka ile kamuoyu arasında kurduğu güçlü bağın, Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri’nin 25 yıllık başarısındaki önemini vurguladı.

            “Resmi verilere göre 2011 yılında 147 bin 474 olan özel güvenlik personeli sayısı 2017 senesinde 284 bin 400 e ulaşmıştır. Özel güvenlik pazarı ise yaklaşık 12 milyar TL yi bulan bir sektör haline gelmiştir. Bunlar aslında aktif çalışan özel güvenlik görevlisi sayılarıdır, 5188 saylı yasa kapsamında özel güvenlik görevlisi kimlik kartı almış olan toplam sayı ise yaklaşık bir milyondur”.          

          Özel güvenlik sektörüne ait ekonomik verilerin paylaşıldığı toplantıda, ayrıca Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri, 25 yılına girmeye hazırlandığı süreçte, 26 Eylül 2017 tarihi itibari ile başlayacak olan yeni reklam kampanyasına ait bilgileri de paylaştı. 

         Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri’nin, “Güven, Saygı ve Uzmanlık” olarak tanımladığı ilkelerinin bir arada kurgulandığı kampanyanın yapısı, Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri’nin  güçlü değerlerini ve vizyonunu da ortaya koymaktadır.  Birlikte yol aldığı kurumlarla güvene dayalı bir bağ kuran Tepe Savunma, yıllar içerisinde özenle inşa edilmiş bu bağı, yine kendi müşterilerine yer verdiği bir hikâye ile paylaşmaktadır.

        Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri çalışanlarının, üstlendikleri büyük sorumluluğun bilinci ile güven veren yaklaşımlarının, uzmanlık sahibi oldukları alanlardaki farklılıklarının ve yine her daim müşterilerine gösterdikleri özen ve saygının ifade edildiği reklam filmi, özel güvenlik sektörü alanındaki 25 yıllık başarılı geçmişlerindeki güçlü bağların sebebini açıklıyor olması bakımından da dikkat çekici bir reklam kampanyasıdır.