TEPE HOME'UN SARI EV EMOJİLİ ÜRÜNLERİYLE YENİLENİN

01 Ekim 2019

Hayattaki mutlu anların sayısını, yarattığı alanlarla çoğaltan Tepe Home’da eğlenceli emoji indirimi başladı! Evlerin enerjisini yenileyecek oturma grubu, yatak ve yemek odası seçeneklerinin de yer aldığı kampanyada, sarı ev emojisi bulunan ürünlerde yüzde 40 indirim uygulanıyor.

Sonbaharda evini yenilemek isteyenler için Tepe Home’da eğlenceli indirim başladı! Emoji etiketi bulunan ürünlerdeki indirim, yüzde 40’lık oranıyla kaçırılmayacak fırsat sunuyor. Tepe Home mağazalarındaki zengin mobilya yelpazesindeki çeşitli ürünlere uygulanan indirimde, farklı zevklere uygun koltuklar, yatak ve yemek odası takımları bulmak mümkün.

 

Yaşam alanlarını yenileme fırsatı 

 

Tepe Home’un yüzde 40 oranındaki emoji indirimi, yaşam alanlarına yenilik getirmek için avantajlı fiyatlar sunuyor. Evleri daha mutlu mekanlara dönüştürecek oturma grupları, lezzetli ve keyifli saatlere eşlik edecek yemek odaları, yatak odasını daha huzurlu yapacak mobilya seçenekleri sarı ev emojisi taşıyan ürünler arasında.

 

Avantajlı fiyatlarla farklı tarzlar yaratın

 

Emojili indirimde sunulan mobilyalar, yeni dekorasyon stili için aranılan ilhamı verecek. Organik kıvrımları ve zarif yapısıyla Nancy koltuk, elegan mekanlar için harika bir seçim. Siyah ve altın trendini taşıyan Delwood ile modern, şehirli bir ev yaratabilir; Lucca koltuk takımı ile ferah alanlar oluşturabilirsiniz. Güne daha enerjik başlamanızı sağlayan ve doğanın içindeymişçesine huzurlu bir uyku vadeden Marsilya yatak odası da emoji taşıyan indirimli ürünlerden.

 

Tepe Home’da sarı ev emojili daha birçok ürün bulmak mümkün. Bahçe mobilyaları, genç odası takımları, baba koltukları, sehpa gibi tamamlayıcı aksesuarlar da indirim kapsamında yer alanlardan.

 

Kalbi evinde atanların çok seveceği indirim, Tepe Home’un web sitesinde de geçerli. tepehome.com.tr’de de sarı ev emojili ürünler yüzde 40 indirimle satın alınabilir. İndirime ek olarak, dileyenler satın aldıklarını 12 aya kadar taksitlendirebiliyor. İndirimi kaçırmak istemeyenler sarı ev emojisi etiketli ürünleri bulmaya davetli!