TEPE HOME’UN GENÇ VE ÇOCUK ODALARI MARKASI TEPEYOUTH BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR

17 Aralık 2018

TEPE HOME’UN GENÇ VE ÇOCUK ODALARI MARKASI TEPEYOUTH BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR

Tepe Home, genç ve çocuk odası koleksiyonları markası TepeYOUTH çatısı altında 4 yeni takımı Türkiye genelinde tüm mağazalarında satışa sundu. Coco, Grey, Samuel ve Dream Genç odası takımlarına ek olarak Tepe Home mağazalarında sergilenmeye başlayan Cooper, Blush, Amara ve Brera Genç Odaları tasarımsal farklılıkları, yüksek kaliteleri ve fonksiyonel yapıları ile ön plana çıkıyor.Tepe Home kalitesinin uygun fiyatlarla sunulduğu bu koleksiyon, genç ve çocukların yaşam alanlarına sıra dışı, dinamik, yaratıcı, yenilikçi ve konforlu bir atmosfer katan tasarımları ile dikkat çekiyor.Birbirinden farklı ve özgün toplam 8 takımın yer aldığı TepeYOUTH markasının ürün gamı genişlemeye devam ediyor.

Amara Genç Odası; bütünün her bir parçasının birbirini tamamladığı, huzuru ve yaratıcı ruhu temsil eden tasarımı ile öne çıkıyor. Kulp ve ayak detayları ile artan estetik vurgusu dikkati çekiyor. Konforu işlevsellik ve şıklıkla sunan bu takımda gardırop, kitaplık, komodin, çalışma masası, şifonyer, kumaş kaplamalı yatak başı ve baza  modülleri bulunuyor.

Blush Genç Odası; bulunduğu mekana yenilikçi ve sıra dışı bir hava katarak genç zihinlerin hayal dünyasını zenginleştiriyor. Zarif kulp detayları her bir parçaya zarafet katıyor. Her gencin kendi tarzını yansıtabileceği bu takımda gardırop modülleri, şifonyer, hareketli keson, komodin, kitaplık, çalışma masası, kumaş kaplama yatak başı ve karyola modülleri yer alıyor.

Cooper Genç Odası; yaşam alanına kattığı modern atmosfer ve enerji ile güne keyifli bir başlangıç yapmayı mümkün kılıyor. Her tür ihtiyaca cevap veren ve her detayı özenle dizayn edilen bu takım; kapaklı asma duvar modülü, çalışma masası, gardırop modülleri, komodin, şifonyer, baza,kitaplık, kumaş kaplama yatak başı ve baza parçalarından oluşuyor.

Brera Genç Odası geometrik detayları ve elegant duruşu ile fonksiyonel bir şıklık vadediyor.  Metal ayaklarının kattığı maskülen detaylar, karizmatik tavır ile bütünleşiyor. Çalışma masası, komodin,  kitaplık, şifonyer, kapaklı asma duvar modülü, kumaş kaplamalı yatak başlığı ve baza modülleri ile geniş bir yaşam alanı sunuyor.