TEPE HOME ŞİMDİ DE AVCILAR'DA

01 Ekim 2019

Yaşam alanlarında fark yaratan tasarımlar sunan Tepe Home’un, Türkiye’deki 17’nci mağazası Avcılar’da açıldı. Avrupa yakasındaki kolay konumu ve her zevke hitap eden kaliteli ürün çeşitliliği sağlayan Tepe Home Avcılar mağazasında, açılışa özel peşin ödemeli mobilya alışverişlerinde, yüzde 30 indirim ziyaretçileri bekliyor.

Her koleksiyonuyla mutlu mekanlar yaratan Tepe Home, Avcılar’da açtığı yeni mağazasını mükemmel bir indirimle kutluyor. 1.600 metrekarelik alan üzerine kurulu Avcılar mağazasıyla ses getiren Tepe Home, açılışa özel, peşin ödemelerde yüzde 30 indirimle alışveriş yapma fırsatı sunuyor.

Türkiye genelinde 17’nci İstanbul’daysa 6’ncı mağaza olan Tepe Home Avcılar’da her zevke uygun kaliteli mobilya seçenekleri bulmak mümkün. Konsept mağaza olarak tasarlanan Avcılar şubesinde bahçe mobilyalarından yatak odası takımlarına, yemek odasından oturma gruplarına, genç odası takımlarından yüzlerce çeşit aksesuara çok çeşitli ürün gamıyla buluşabilirsiniz.

Kalbi evinde atanlar, peşin ödemelere özel yüzde 30 indirimli alışverişin tadını çıkarmak için Tepe Home Avcılar mağazasına davetli.

Tepe Home Avcılar Adres: Üniversite Mahallesi, Bahar Sokak No: 3 Çolakoğlu İş Merkezi E-5 Yanyol, Avcılar, İstanbul