GENÇLERİN ODALARINA TEPE HOME İLE STİL SAHİBİ DOKUNUŞLAR GELİYOR

01 Ekim 2019

‘Kalbi evinde atanlara’ kaliteli ve kendine özgün tasarımlar yapan Tepe Home, genç odaları için de mutlu alanlar yaratıyor. Genç kız ve erkeklerin enerjik ve bir o kadar da kendilerine özgün tarzları, Tepe Home’un genç odası koleksiyonunda dekorasyona yansıyor.

Geniş ürün yelpazesiyle dekoratif yaşam alanları yaratan Tepe Home, gençlerin odaları için hazırladığı koleksiyonlarla da kalpleri çalıyor. Odaların havasını baştan aşağı değiştirecek gardırop, yatak başlığı, baza, şifonyer, komodin, kitaplık ve çalışma masaları Tepe Home’un genç odası koleksiyonlarında yerini alıyor. Gençlerin farklı zevklerine uygun koleksiyonlarına, Türkiye’nin 17 farklı noktasındaki Tepe Home mağazalarında ve tepehome.com.tr’de ulaşılabilir.

 

Kendi tarzını odasında yaşamak isteyenlere özel

 

Gençlerin farklı tarzları, genç odası takımlarına da yansıyor. Odasında romantik bir ambiyans isteyenler de, havalı tarzını kendi oda dekorasyonuyla anlatanlar da aradıkları genç odası tasarımını Tepe Home’un koleksiyonları arasında bulabilecek.

 

Yaratıcı ve estetik duyulara hitap eden Amara, fonksiyonellikle rahatlığı bir arada isteyenler için mükemmel bir seçim. Mobilyalardaki kulp detaylarıyla öne çıkan Amara’da göze çarpan ahenk öne çıkıyor.

 

İnovatif mekanlar yaratmak isteyenler aradığı tarzı Tepe Home’un, Blush genç odası takımında bulacaklar. Her bir tasarımında zarafetin ön plana çıktığı Blush, gençlerin odasına sıra dışı hava da getiriyor.

 

Eğer istediğiniz dekorasyonu modern ve enerjik kelimeleri tanımlıyorsa Cooper genç odası takımına bayılacaksınız. Her detayında tasarım incelikleri öne çıkan Cooper, güne dinamik başlamak için ideal.

 

Elegan duruşunu kendi odasının tasarımına taşımak isteyen gençler Brera genç odası takımına bayılacaklar. Geometrik hatlarla tasarlanmış fonksiyonel şıklık taşıyan Brera yaşam alanlarını genişletecek.

 

Farklı zevklere sahip genç kız ve erkeklerin kendilerine özel yaşam alanları yaratmaları için tasarlanmış Tepe Home’un genç odası koleksiyonları, tasarım detayları ve kalitesiyle herkesin beğenisini kazanacak.