BİLKENT CENTER YENİLENEN BÖLÜMÜ İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR!

17 Aralık 2018

1998 yılında hizmet vermeye başlayan ve Bilkent Holding bünyesinde bulunan  Tepe Emlak yönetimine bağlı, Ankara’nın ilk  açılan alışveriş merkezlerinden  olan Bilkent Center yenilendi! Düzenlediği kahve ve sanat  festivalleri, kitap günleri,  konserler ve çocuk etkinlikleri ile Ankara’nın sosyal hayatındaki büyük bir talebi karşılayan Bilkent Center, yenilenen bölümü ile alışverişin de merkezi oluyor. Her geçen gün bünyesine yeni markalar kazandıran Bilkent Center, ziyaretçilerine oldukça geniş bir yelpazede alışveriş yapma imkânı sunuyor.

Ankara’nın köklü AVM’lerinden Bilkent Center  mağaza sayısını artırarak yenilenen bölümünde  sektöründe öncü birçok mağazayı bünyesine katıyor. Bilkent Center; Avva, İpekyol, B&G Store, Praktiker, Mavi, Atasun Optik ve Flormar gibi açılan yeni mağazalarla ziyaretçilerine benzersiz bir alışveriş deneyimi yaşatmaya başladı. Yeni markaların açılışları birer birer gerçekleşirken, İpekyol mağazasının açılışı Yönetim Kurulu Üyesi Nejdet Ayaydın’ın katıldığı bir törenle yapıldı. 

AÇILIŞI AYAYDIN YAPTI

Bilkent Station ile  Ankara’nın gastronomi alanında en güçlü merkezi olan Bilkent Center, yenilenen bölümünde  her geçen gün artan mağaza sayısıyla Ankaralılara yeni bir alışveriş heyecanı sunuyor. Birer birer açılan mağazalardan İpekyol renkli bir açılışa imza attı. Markanın Yönetim Kurulu Üyesi Nejdet Ayaydın, Bölge Müdürü Hazal Maraş ve Mağaza Müdürü Pelin Tarhan ve Bilkent Center AVM Müdürü Ayhan Aytekin’in katıldığı törende ürünler görücüye çıktı. 

Bilkent Center Alışveriş Merkezi Müdürü Ayhan Aytekin; Ankara’nın ilk alışveriş merkezlerinden biri olan Bilkent Center’ın, sektörde önemli bir misyon yüklendiğini belirterek, alışveriş ve yaşam merkezi kavramlarını bir araya getirerek sektöre öncülük ettiklerini aktardı. Aytekin, “Bilkent Center’ın yenilenen bölümü ile 30’a yakın yeni mağazayı bünyemize katmayı planlıyoruz. Yenilenme çalışması sırasında  her zaman fark yaratmayı amaçlıyoruz.  Konuklarımıza en kaliteli hizmeti, kendisini en özel hissedeceği şekilde vermeye çalışıyoruz.  Bu nedenle projelerimizde konuklarımızın memnuniyetini ve beklentilerini ön planda tutuyor, stratejilerimizi bu doğrultuda oluşturuyoruz. AVM’lerimizde yenilemelere yönelik yatırımlar yapıyor ve ziyaretçilerimizin keyifli ortamlarda alışveriş ve sosyal ihtiyaçlarını karşılamaya özen gösteriyoruz. Mimari kriterleri hem çevreci bir çerçevede hem de farklılık hissettiren koşullarda, kaliteye azami önem vererek belirliyoruz”açıklamasında bulunarak yenilenen Bilkent Center’ı Ankaralıların çok seveceğini iletti.