ANNE VE ÇOCUKLARA ÖZEL FESTİVAL

04 Aralık 2018

ANNE VE ÇOCUKLARA ÖZEL FESTİVAL

Sports International Bilkent tarafından Ankara’da ilk kez düzenlenen Anne – Çocuk Festivali 18 Şubat Pazar Günü Sports International Bilkent Tesisinde Anne-Baba adayları ile birçok aileyi buluşturdu.

 

Konusunda uzman çok sayıda konuk konuşmacının katıldığı festivalde anne ve babalar gün boyu bilgilenirken, çocuklarda eğlenerek öğrendiler.

Festivale; Hamile-Anne-Bebek-Çocuk Yogası Eğitmeni Zeynep Gözübüyük, Aile ve Çocuk Danışmanı Safiye Kılıç Metin, Acıbadem Ankara Hastanesi Yeni Doğan Sorumlu Hemşiresi Esra Konucu, Sports International Bilkent Diyetisyenlerinden Gurbet Ünal konuşmacı olarak katıldı. Sports International Bilkent Spor Eğitmeni Mavizer Tuğçe Metin çocuklarla jimnastik etkinliği yaparken, interaktif gerçekleşen seminerlerde anne ve babalar da diledikleri soruyu uzmanlardan öğrenme fırsatı buldu.

 

Çocuklar için Fransızca gerçekleşen Fransız Baget Ekmeği yapımı, müzik, resim ve oyun atölyelerine çocuklarıyla birlikte katılan anne ve babaların ilgisi büyüktü.

 

Etkinlikte gün boyu yer alan standlarda bebek ve çocuklar için birbirinden renkli kıyafetler, aksesuarlar, oyuncaklar, kitaplar satışa sunuldu.