Bilsigorta

20’yi aşkın sigorta şirketinin acenteliğini yapan Bilsigorta, kurumsal yapısı ve tecrübeli personeli ile müşterilerine 24 yıldır kaliteli hizmet sunmaktadır.

Bilsigorta, Bilkent Holding'e bağlı kuruluşlara ve çalışanlarına hizmet vermek üzere 1989 yılında kurulmuştur ve Holding'in en eski şirketlerindendir. Şirket'in öncelikli amacı, İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi ve Bilkent Holding kuruluşlarının ve çalışanlarının sigorta ihtiyaçlarına, uygun fiyat ve geniş teminatlarla çözüm yaratmakla beraber 2005 yılında, yönetimin aldığı karar doğrultusunda holding dışında da ticari faaliyet göstermeye başlayan Bilsigorta, aradan geçen bu süreçte profesyonel anlayışla ülkemiz ve ülke dışındaki bir çok ticari işletmelere, sigorta ihtiyaçlarının çözümüne yönelik başarılı çalışmalarda bulunmuştur. Bugün ülkemizin en tanınmış ve saygın aracı kuruluşlarından birisidir.

Her geçen gün hizmet ağını genişleten Şirket, kaliteli ve güvenilir hizmeti ile alanının uzman kuruluşları arasında yer alan sigorta şirketlerinin acenteliğini üstlenerek piyasadaki konumunu güçlendirmektedir.

Bilsigorta, rekabet avantajlarını doğru biçimde konumlandırarak istikrarlı büyümesini sürdürmüştür. Şirket'in en önemli avantajı sektörün önde gelen sigorta şirketlerinin aracılığını yapmasıdır. Bu sayede müşterilerine alternatif fiyat ve poliçeler sunarak her türlü talebe cevap verebilmektedir. Bilsigorta, son üç yılda satış, pazarlama ve rekabet stratejilerini doğru yöneterek sigorta sektörünün çok üstünde bir büyümeyi gerçekleştirmiştir.

Kişi ve kurumların değişen ihtiyaçlarına yönelik geliştirdiği uygun çözümlerle sadık müşteri anlayışını yaratma, çağdaş ve güvenilir hizmet sunma misyonuyla yola çıkan Bilsigorta, elde ettiği finansal büyümeyi operasyonlarına yansıtarak şubeler açarak yaygın hizmet anlayışını artırmayı planlamaktadır.


Web sitesini ziyaret etmek için tıklayın.