Haberler
-BİLKENT HOLDİNG VE ŞİRKETLERİ SPOR ŞENLİĞİNE HAZIR...
-4 DALDA YAPILACAK MÜSABAKALAR İÇİN HAZIRLIKLAR TAMAMLANDI.


ANKARA (17 Ağustos 2015) - Bilkent Holding ve bünyesinde yer alan şirketlerin katılımıyla her yıl geleneksel olarak düzenlenen spor şenliğinin üçüncüsü için hazırlıklar tamamlandı.

25-30 Ağustos 2015 tarihleri arasında gerçekleştirilecek şenlik çerçevesinde futbol, basketbol, voleybol ve masa tenisi dallarında turnuvalar düzenlenecek.

Bilkent Holding şirketlerinden Tepe İnşaat, Tepe Home, Tepe Prefabrik, Tepe Emlak, Tepe Savunma, Tepe Güvenlik, Tepe Betopan, Bilsigorta, Bilenerji, Meteksan Matbaa, Meteksan Savunma, Bilintur Catering Centre, Bilkent Kültür Girişimi, BİLBAK ve Sports International’ın katılacağı turnuvalarda Bilkent Üniversitesi’nden bir takım da yer alacak.

Bilkent Üniversitesi merkez kampüs yerleşkesinde yapılacak turnuvaların sonunda dereceye girecek takımlara çeşitli ödüller verilecek. Şirket çalışanlarının aileleriyle birlikte izleyeceği turnuvaların son günü olan 30 Ağustos Pazar günü Bilkent Holding şirketlerinde çalışmakta olan personelin katılımıyla oluşturulan Bilkent Holding Pop Müzik Grubu bir konser verecek.Broşür için Tıklayınız

19.08.2015 00:00:00